Noviny ZADARMO do schránky? Áno, za jediný status na facebooku!

od | apr 16, 2021 | Nezaradené | 0 komentárov

Zamagurské noviny sa rozhodli odmeniť svojich recenzentov. Stačí absolvovať jednoduchý postup, ktorý vám v tomto článku vysvetlíme a Zamagurské noviny budete mať nasledujúci mesiac v schránke ZADARMO. Celé vám to zoberie asi 5 minúť. To sa určite oplatí! Pointou toho celého je jeden status na facebooku. Ale poďme pekne postupne. 

Aby sme si vedeli odsledovať, či ste svoju recenziu splnili, je dôležité sa zaregistrovať na super stránke STORPIC.COM, na ktorej môžete okrem Zamagurských novín recenzovať rôzne ďalšie produkty. Aj za ne, dostanete na základe svojej recenzie odmenu. Ale poďme k našim novinám. Tak teda, na klávesnici si vyťukajte www.storpic.com a zaregistrujte sa.

Hneď po kliknutí sa vám zobrazí jednoduchý formulár, ktorý máte vyplnený za pár sekúnd. Ide o základné údaje pre váš profil, vďaka ktorému sa môžete stať recenzentom mnohých zaujímavých produktov, ktoré za recenzie rozdávajú zaujímavé darčeky.

Po prihlásení dostanete mail, ktorý vás bude informovať o vašom novom konte. Konto aktivujete kliknutím na odkaz v mailovej správe a všetko je pripravené pre vašu prvú recenziu. Prihláste sa a ideme na to! Hore na lište nájdete rôzne odkazy. Vyberte si kolónku „PRODUKTY“.

Nech sa páči. Naše noviny sú pripravené na to, aby ste im dali recenziu. Kliknite na nich a napísanie recenzie sa môže začať. Keď recenziu dokončíte, dostaneme o tom správu. Ak si aj napriek tomuto návodu nebudete vedieť pomôcť, pokojne nám napíšte a radi vás usmerníme. Stačí sa to raz naučiť a stanete sa recenzentom. Navyše – odmena za recenzie vás neminie. Naozaj stačí chvíľka a odmenou budú noviny ZADARMO. Niečo nové sa naučíte, do schránky dostanente nový výtlačok a ak vás to bude baviť, môžete sa stať recenzentom rôznych zaujímavých produktov. Vopred ďakujeme za vašu recenziu.