predplatné na rok za 20 - 25€

V prípade predplatného je rozdiel, či vám noviny doručujeme v Zamagurí a mimo neho. Keď ste si objednali predplatné a noviny vám doručujeme v rámci Zamaguria, cena 20€ ostáva a je nižšia ako v prípade predplatiteľov mimo tohto regiónu. Dôvod je ten, že Zamagurie rozvážame sami a vieme ísť s cenou nižšie.

Ak však musíme využiť služby pošty, zohľadňujeme aj cenu za poštovné. Balné nerátame. Ak vám teda noviny budú chodiť poštou, cena bude 25€ (1,30€ výtlačok + 1,20 poštovné + 0€ balné = 2,50€/mesiac). Mnoho periodík zvýhodňuje predplatiteľov tým, že platia v skutočnosti menej ako čitatelia, ktorí si noviny kupujú na predajných miestach. My si to však, vzhľadom na maličký región, nemôžeme dovoliť a preto vám chceme poďakovať za pochopenie a za to, že si nás neustále objednávate. Dodáva nám to chuť do práce. 

Kúpou predplatného získavate informácie o Pieninách a Zamagurí z prvej ruky a zároveň nás podporujete v našej práci a tvorbe pre tento región. Ďakujeme Vám! Objednať si ich môžete cez formulár nižšie, alebo telefonicky na +421 903 647 089. 

 

 

 

Objednajte si predplatné na rok (20€ v Zamagurí a 25€ celé Slovensko) ihneď - stačí vyplniť formulár.

Ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli pre kúpu predplatného Zamagurských novín. Aj Vaše predplatné nám napomôže k tvorbe tohto jediného nezávislého média v okresoch Kežmarok a Stará Ľubovňa. Tieto noviny sú malým regionálnym periodikom a ich samostatná existencia nie je z hľadiska udržateľnosti možná a práve preto sú súčasťou niečoho väčšieho. Mám na mysli RAMAGU – organizáciu, ktorá združuje mladých ľudí, tvoriacich obsah i hodnoty. Naše divadlo, kultúrne centrum, umelecká produkcia i noviny – to všetko patrí do Zamaguria. To všetko vzniká pre atraktivitu tohto regiónu. Ďakujeme za Vašu podporu.  

Lukáš Marhefka

šéfredaktor, Zamagurské noviny