Denný tábor RAMAGU od 5.8. – 9.8.2024

od | júl 8, 2024 | Nezaradené | 0 komentárov

Denný tábor RAMAGU od 5.8. – 9.8.2024 

Rád sa hráš, skúšaš nové veci a si veselej mysle? Zaži chuť leta v dennom tábore RAMAGU. Zažiješ dobrodružstvo, na ktoré nezabudneš a naučíš sa nové veci, ktoré sa ti ešte určite zídu!

Či si umelec alebo športovec, u nás si príde na chuť každý. Čaká ťa množstvo zaujímavých aktivít! Skúsiš si, aké to je byť hercom na divadelnej tvorivej dielni, každý deň ťa bude čakať super nadupaná športová hra v rámci “ŠportTime”. Neboj sa, nie si v škole, takže si program počas dňa vyberieš aj sám, či to bude slackline, stolové hry, loptové hry, maľba, karaoke a mnoho ďalšieho… Trochu ťa potrápime v Ramagu kvíze… Stihneš čo najrýchlejšie prejsť určenú trasu a zodpovedať správne po ceste na otázky? A v neposlednom rade ťa čaká aj celodenný výlet na hrad, bazén, opekačka a záverečná párty.

Desiata, obed a olovrant sú zabezpečené. Každý deň sa stretávame o 8:00 a končíme o 16:00. Začiatok a koniec je vždy v RAMAGU ATELIÉRI, takže práve tu ťa rodičia ráno prinesú a poobede prídu zase pre teba. 

Cena tábora je 100€ a zahŕňa jedlo, vstupy, cestovné na výlet, pitný režim, náklady na tvorivé dielne a hry, skúsených animátorov. Maximálna kapacita je 25 detí vo veku 6-13 rokov. Vašimi animátormi budú Miriama Reznická – skautka, muzikantka, herečka a lektorka tábora Detský babylon a Maroš Kovalčík – skaut, športovec a animátor detských táborov a podujatí z dielne Benitim a Félix.   

Svoje miesto si rezervuj na divadlo.ramagu@gmail.com, alebo telefonicky na 0903 991 075. Ak sa chceš o tábore porozprávať priamo s jeho vedúcou, ktorá bude celý týždeň k dispozícii, pokojne zavolaj na 0903 432 208 (Miriama Reznická). 

 

(red)

Objednajte si predplatné na rok (20€ v Zamagurí a 25€ celé Slovensko) ihneď - stačí vyplniť formulár.