Jazyková škola v Spišskej Starej Vsi oslávila svoje 1. narodeniny

od | aug 16, 2023 | Nezaradené | 0 komentárov

Stalo sa tak 4. júla a súkromná jazyková škola Mgr. Anny Galušovej, ktorá ponúka jazykové kurzy v anglickom a nemeckom jazyku pre deti od 4 rokov, tínedžerov, dospelých i dôchodcov, si prešla pilotným obdobím 12 mesiacov, za ktoré získala množstvo cenných skúseností a nových zážitkov.

Anna Galušová: “V USA oslavujú 4. júla Deň nezávislosti. Moja škola má za sebou prvé výročie taktiež istej nezávislosti. Škola je neštátna, podporovaná z vlastných zdrojov a je určená pre všetkých, ktorí majú záujem získať nové vedomosti, rozšíriť svoje poznatky a upevniť jazykové sebavedomie. Začínala som ponukou štyroch jazykových kurzov na úrovniach začiatočník až pokročilý. Rozbehlo sa to veľmi pozitívne. Následne som pridala možnosť individuálnej výučby F2F, kurzy pre malé detičky –Playgroup I-IV, deti – 9-12 Group, tínedžerov – Teen’s Space, prípravný kurz na maturitnú skúšku a špecializované kurzy pre deti a pracujúcich (napr. Rýchlokurz pre opatrovateľov, Staňte sa ambasádormi, Len po anglicky). Realizovala som aj kurzy pre účastníkov cez ÚPSVaR prostredníctvom projektu Nestrať prácu- vzdelávaj sa a taktiež aj v režime online. Koncept sa prispôsoboval požiadavkám záujemcov. Ja zbožňujem výzvy a pracovno-životný elán neabsentuje.”

Školu navštevovalo počas roka od pondelka do piatku v popoludňajších hodinách celkovo 70 účastníkov, z toho 51 bolo pravidelných, 19 jedno-trojmesačných, príp. pár-týždňových. Lektoring a mentoring realizovala zakladateľka školy spolu s lektorkou Mgr. Alžbetkou Švikruhovou, ktorá má okrem jazykových zručností aj bohaté skúsenosti so špeciálnou výučbou. “Z autopsie uvediem, že sa učilo dynamicky, k práci sme pristupovali svedomito a s individuálnym prístupom. Materiály boli šité na mieru. Obsah hodín (celé znenie článku nájdete v tlačenom vydaní).

Objednajte si predplatné na rok (20€ v Zamagurí a 25€ celé Slovensko) ihneď - stačí vyplniť formulár.